פאות סרט
 
 
 
פאות
 
פאות קצרות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

השכרת פאות

 

פאות להשכרה - רויאל קאסטם

 
חזרה לעמוד הבית- פאות רויאל קאסטם
 
רויאל קאסטם, מותג הפאות הבינלאומי, הינו מן הוותיקים והמובילים בתחום הפאות בישראל, וידוע בפאות האיכותיות אותן הוא מייבא ומייצר, לשביעות רצונן של אינספור נשים בארץ ובחו"ל. פאות רויאל קאסטם הינן בעלות כשרות בד"ץ ומיוצרות בסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר.
 
 
פאות להשכרה
 
 
 
השכרת פאות
 
 
 
פאות בני ברק
 
 
 
כדי להבטיח את התוצאות האיכותיות, הנוחות והאסתטיות ביותר, כל פאה מיוצרת ו/או מותאמת באופן אישי לכל לקוחה, לפי טעמה, העדפותיה וצרכיה. עם למעלה מ-20 שנות מצוינות בתחום הפאות, רויאל קאסטם זכתה להעניק את שירותיה לאינספור נשים מרוצות, והיא מוסיפה להעמיד לרשותם מוצרי איכות ושירות מכל הלב.

ברויאל קאסטם תוכלי ליהנות ממגוון רחב של פאות להשכרה. אנו מציעים מגוון רחב הכולל קולקציה יפה של פאות להשכרה באורכים שונים, ובמבחר צבעים ודוגמאות המיועדות לתסרוקות עבור כלות , או לאילו המעוניינות במראה מחמיא בערב האירוע ואך אינן זקוקות לפאה באופן תמידי. כמו כן, ניתן אף להשכיר פאות גם להצגות לתיאטרון ולהופעות - וכל זאת מבלי להוציא סכומים גדולים.
 
השכרת פאות - כי מגיע לך להיות במיטבך!

אירוע מתקרב? רוצה להיראות במיטבך לקראת החתונה, הברית או כל אירוע אחר? שירותי השכרת פאות של רויאל קסטם מעמיד לשירותך פתרון פשוט, קל ומשתלם!
 
 
פאות
 
 
 
פאה בלונד
 
 
 
פאה בני ברק
 
 
 
מי כמונו יודע שפאות איכות הינן יקרות המציאות, ולעתים קשה להניח את הידיים על הפאה המתאימה ביותר לאירוע מסוים או לכל מטרה אחרת. לעתים גם אין זמן, כסף או צורך לרכוש פאה יקרה עבור שימוש קצר מועד או יחיד. כעת, באמצעות שירותי השכרת פאות של רויאל קאסטם, כבר לא צריך להתפשר על פחות מהטוב ביותר.
 
רויאל קסטם מזמינה אותך להיראות במיטבך באמצעות פאה איכותית מחומרים טבעיים ומשובחים. כל הפאות להשכרה עוברות טיפולים מיוחדים, על מנת להבטיח כי תעמודנה לרשותך במצב הטוב ביותר, כדי לאפשר לך נוחות מקסימלית ומראה אידיאלי.
 
 
במידה ותיהי מעוניינת לקנות את הפאה שבחרת להשכירתוכלי להזדכות על עלות ההשכרה ברכישת הפאה.  כמו כן, את התסרוקת החלומית, סידור הפאה המחמיא וכן את האיפור המושלם תוכלי לעשות במקום עצמו ע"י מעצבת שיער מקצועית ומאפרת המסדרת כלות ומלוות מבית רויאל קאסטם. 
 
 
רוצה לקבל פרטים נוספים על פאות להשכרה? רוצה להתרשם מקרוב מן המגוון הגדול של פאות להשכרה? צרי קשר ואנו ברויאל קסטם נשמח לעמוד לשירותך לכל אורך הדרך.
 
בחזרה למעלה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רח' רבי עקיבא 80, בני ברק  |  טל': 3258176 - 072 , פקס: 6161378 - 03  |  דוא"ל: royalwigs.info@gmail.com
 
80 Rabi Akiva, Bnei Brak  |  Telephone: 972 - 72 - 3258176, Fax: 972 - 3 - 6161378  |  E-mail: royalwigs.info@gmail.com