פאות סרט
 
 
 
פאות
 
פאות קצרות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכונות לייצור פאות וטרסים

 
 
RW201
מכונת 3 ראשים לייצור טרסים (WEFT'S)
 
RW202
מכונת HIGH POST לתפירת טרסים על רשתות
 
 
 
RW201-מכונת 3 ראשים לייצור טרסים
 
RW202 לתפירת טרסים
 
 
 
 

מהם מכונות לייצור פאות וטרסים?

לקוחות רבות של רויאל קאסטם מאוד אוהבות את הפאות שאנו מייבאים ומשווקים. השיער הארוך והשופע נראה טבעי ומלא ומעניק לחובשת הפאה מראה מושלם. לא פעם הן שואלות אותנו כיצד אנו בוחרים פאות מוצלחות כל כך. מאחר ושאלה זו חוזרת על עצמה כל כך הרבה פעמים, החלטנו לחשוף את סוד הקסם שלנו. אנו דואגים לייבא ולשווק לכן אך ורק פאות שנתפרו במכונות מיוחדות שמיועדות לייצור פאות וטרסים. מה כל כך ייחודי במכונות אלה ומהם טרסים? על שאלות נרחיב מעט במאמר שלפניכם.

מהם טרסים?


טרסים הם למעשה רצועות תחרה דקות וארוכות, אשר לאורכן תופרים את השיער באמצעות מכונות מיוחדות. השיער שעל הטרס יכול להיות ברמה משתנה של צפיפות, בהתאם לרצון הלקוחה. בתום התפירה, נהוג לחלק את הרצועה בהתאם למידת הצורך, תוך התחשבות בשיטת החיבור למשטח הפאה. החלוקה מתבצעת לפי מידות משקל או אורך.
 
לפרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם
 
 
 
מקובל להשתמש בטרסים גם כתוספות שיער. אפשר לחבר לכל רצועת תחרה סיכות או קליפסים קטנים ומוסווים, שמאפשרים לחבר ולהסיר את התוספות באופן קל, פשוט ונוח. בין אם כתוספות ובין אם כפאות, ככל שמשתמשים ביותר רצועות טרסים, כך נפח השיער הופך למרשים יותר.

מה מיוחד כל כך במכונות לייצור פאות וטרסים?

על מנת לתפור טרסים על רשתות הפאה, לא מספיק להשתמש במכונת תפירה רגילה, אלא יש להשתמש במכונה המיועדת במיוחד לצורך מטרה זו. יש לזכור שאחרי הכול מדובר בשיער טבעי, שהוא יחסית עדין ודק בהשוואה לשיער מלאכותי, ולכן יש לטפל בו בזהירות. לכן, כל הפאות שלנו מיוצרות באמצעות מכונות אשר מאפשרות תפירה מדויקת וחזקה של כל שיערה ושיערה אל הטרסים. לאחר שמסיימים לתפור את הטרסים, מחברים אותם אל הרשת הנושמת, ומקבלים את הפאה המושלמת.
 
 
 
בחזרה למעלה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רח' רבי עקיבא 80, בני ברק  |  טל': 3258176 - 072 , פקס: 6161378 - 03  |  דוא"ל: royalwigs.info@gmail.com
 
80 Rabi Akiva, Bnei Brak  |  Telephone: 972 - 72 - 3258176, Fax: 972 - 3 - 6161378  |  E-mail: royalwigs.info@gmail.com