פאות סרט
 
 
 
פאות
 
פאות קצרות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פאות רפואיות

 
 


פאות רפואיות לצרכים אסתטיים


לנשים רבות, נשירת השיער היא אחת מהתופעות הקשות יותר איתן עליהן להתמודד במאבק נגד מחלת הסרטן. נשירתו של השיער עלולה להשפיע על הדימוי העצמי ואף יותר.

כימותרפיה ונשירת שיער


בטיפול כימותרפי נגד המחלה משתמשים בתרופות שמטרתן להרוס תאים סרטניים, על ידי חבלה במנגנון גדילתם והתפשטותם. התרופות עלולות להשפיע באופן זמני גם על תאים בריאים בגוף, כולל זקיקי השיער.

הקרנות ונשירת שיער


הטיפול בהקרנות מתבצע בקרני אנרגיה רבות עוצמה, אשר הורסות את תאי הסרטן תוך גרימת נזק קטן ככל האפשר לתאים נורמליים. בשונה מטיפול כימותרפי, נשירת השיער בהקרנות מתרחשת רק באזור המטופל.

כמו בטיפול הכימותרפי, גם בהקרנות, לרוב לאחר סיום הטיפול יצמח השיער שנשר מחדש, אם כי ייתכן שיהיה פחות סמיך מבעבר. צמיחת השיער מחדש אורכת כשישה חודשים עד שנה מתום הטיפול.

הפתרון


אחת הדרכים המקובלות להתמודד עם נשירת שיער היא חבישת פאה או תוספת שיער. בפאות "רויאל קאסטם" קיים מגוון רחב של פאות רפואיות ברמות איכות שונות ובמחירים שונים. באמצעות פאה ניתן להגיע כמעט לכל תספורת שרוצים או חולמים, בעיצובים חדשניים הנעשים על ידי צוות הספריות המקצועי שלנו.

כיום, טכניקת הפאות התקדמה עד כי כמעט שלא ניתן להבחין שאישה אכן חובשת פאה . יצוין עוד, כי ציבור רחב חובש פאות מדי יום בנסיבות שונות, וחבישת פאה יכולה להקנות לאישה ביטחון. במקרים רבים, איכות הפאה הרפואית ומראה עולים על איכות שיערה הטבעי של האישה.
 

 
 
הנחות מיוחדות לחולות אונקולוגיות - לפרטים צרי קשר ונשמח לעזור!
 
 
 
פאה רפואית של רויאל קאסטם
 
פאות רפואיות בהתאמה
 
 
 
 

 
 
בחזרה למעלה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רח' רבי עקיבא 80, בני ברק  |  טל': 3258176 - 072 , פקס: 6161378 - 03  |  דוא"ל: royalwigs.info@gmail.com
 
80 Rabi Akiva, Bnei Brak  |  Telephone: 972 - 72 - 3258176, Fax: 972 - 3 - 6161378  |  E-mail: royalwigs.info@gmail.com