פאות סרט
 
 
 
פאות
 
פאות קצרות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פאות קאסטם

 
 

פאות קאסטם – פאות בהתאמה מושלמת

 
אם אתם סובלים מבעיה רפואית כלשהי שגורמת לכם למצב של נשירת שיער מאסיבית, או שאתם סובלים מבעיה זו ללא קשר למחלה כזאת או אחרת, אתם בוודאי מעוניינים בדרך שתאפשר לכם לשמר את המראה הטבעי שלכם, מבלי שאנשים יוכלו להבחין בכך שמדובר בפתרון מלאכותי. בדיוק בשבילכם מייצרים פאות קאסטם – פאות בהתאמה אישית, שיכולות להיראות בדיוק כמו השיער הטבעי שהיה לכם.
 

לראות ולהיראות

 
למרות הקונוטציה השלילית שנלווית לא פעם לחבישת פאות, הרי שהיום הרבה מאוד אנשים חובשים פאה לראשם ואנשים, גם הקרובים להם ביותר, לא יכולים בכלל לדעת שמדובר בפאה ולא בשיער טבעי. הדבר מתאפשר הודות לשיטות הייצור של הפאות הקיימות היום, המיוצרות ברובן משיער טבעי לגמרי ואשר ניתן לעצב אותן בכל תסרוקת רצויה. פאות אלה הן פאות קאסטם, והן מיועדות לכל מי שמעוניין להיראות בדיוק כפי שנראה לפני שהחלה אותה נשירת שיער, ומעוניין להמשיך בשגרת החיים השוטפת ממש כפי שעשה עד כה.
 
לפרטים נוספים צרי קשר ונשמח לעמוד לשירותך בכל עת
 
רויאל קאסטם – פאות מלכות

רויאל קאסטם מתמחה ביבוא ובייצור עצמי של פאות קאסטם – פאות בהתאמה אישית, המתאימות לבעליהן בצורה מושלמת עד כדי כך שאי אפשר לדעת שמדובר בפאה ולא בשיער אמיתי. הצוות המקצועי של רויאל קאסטם מורכב מאנשי מקצוע מנוסים וותיקים בתחום, אשר ישמחו לשבת אתכם, לשמוע בדיוק באיזו פאה אתם מעוניינים, להמליץ על פאות מסוימות שיתאימו לכם ולסייע לכם לבחור את הפאה שתחמיא לכם ביותר, גם מבחינת הדמיון לשיער הטבעי שלכם וגם מבחינת ההתאמה למבנה הפנים, לצבע העור וכמובן – לתקציב.
 
בדיוק כמו שיער אמיתי

מכיוון שאותן פאות קאסטם מיוצרות אך ורק משיער אמיתי, הן נראות ממש כמו שיער אמיתי עד שאי אפשר להבחין בכלל שמדובר בפאה. כיום ניתן להשיג פאות "סמי קאסטם" שעשויות משיער אמיתי שעובר ניקוי וצביעה, פאות קאסטם בקופסה שהן פאות משיער אירופאי המולבשות על רשת מיוחדת שאינה אוטמת את הנקבוביות בקרקפת, וכן פאות קאסטם בהזמנה המיוצרות גם הן משיער אירופאי, בשני הבדלים חשובים: האחד – הן מיוצרות על פי הזמנה ואינן מוכנות מבעוד מועד, והשני – פאות אלה נשזרות על גבי בד משי עדין הדומה מאוד במראהו לעור הקרקפת ומשוות לפאה מראה שהוא אפילו עוד יותר טבעי.
 
אז אם אתם סובלים מבעיה של נשירת שיער חמורה או שאתם נזקקים לפאה איכותית מכל סיבה אחרת – פאות קאסטם הן הפתרון המושלם עבורכם. 
 
 
 
פאות קאסטם
 
פאות קאסטם מייד
 
פאה
 
 
 
צרו עמנו קשר עוד היום וקבעו פגישת ייעוץ אצלנו, ונשמח לסייע לכם לבחור את הפאה שתהיה בדיוק בראש שלכם.
לשירותכם תמיד, צוות רויאל קאסטם.
 
 
בחזרה למעלה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רח' רבי עקיבא 80, בני ברק  |  טל': 3258176 - 072 , פקס: 6161378 - 03  |  דוא"ל: royalwigs.info@gmail.com
 
80 Rabi Akiva, Bnei Brak  |  Telephone: 972 - 72 - 3258176, Fax: 972 - 3 - 6161378  |  E-mail: royalwigs.info@gmail.com