פאות סרט
 
 
 
פאות
 
פאות קצרות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ראשי פאות לתצוגה

 
 

ראשי פאות לתצוגה - רויאל קאסטם

 
אם אתם צריכים להציג תסרוקת כלשהי או לעבד פאה, אתם צריכים ראשי פאות לתצוגה, אבל לא סתם כאלה. אתם צריכים ראשים איכותיים, שניתן לתקוע בהן סיכות מבלי שייהרסו אחרי פעם אחת, ושיתאימו במראה הכללי שלהם לפאה שאתם רוצים להציג. רויאל קאסטם מציעה לכם מגוון רחב של ראשי פאות לתצוגה, ממנו לבטח תוכלו למצוא את אלה שיתאימו לצרכים שלכם.


נא להכיר: הפאה שלך


כשאתם מוכרים פאה, אתם בוודאי מעוניינים שהלקוח/ה שלכם יראה אותה במלוא הדרה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות ראשי פאות לתצוגה, המאפשרים לכם להציג את הפאה כמו שהיא, במלואה. בדרך זו תוכלו כמובן גם להציג ללקוחות הקיימים והפוטנציאליים שלכם את המבחר הגדול שיש ברשותכם, ואין ספק שזה יעזור לכם מאוד בכל מה שקשור לשיווק.


עזר נהדר לספרים


ראשי פאות לתצוגה לא חייבים לשמש רק לתצוגה. הם בהחלט יכולים להוות דרך מצוינת לספרים מתחילים המעוניינים להתאמן על ביצוע תספורות ותסרוקות. כל מה שצריך לעשות הוא לחבוש את הפאה על הראש ו... להתחיל לגזור ולעצב. כך תוכלו לדעת בוודאות שאתם מבצעים את העבודה כמו שצריך, והלקוחות שלכם יוכלו ליהנות מתסרוקות ומתספורות נהדרות, שמתבצעות על ידי ספר עם ניסיון.


רויאל קאסטם לשירותכם


אם אתם מעוניינים לרכוש ראשי פאות לתצוגה, העשויים מהחומרים האיכותיים ביותר ואשר נועדו במיוחד לתצוגת פאות, הנכם מוזמנים לפנות אלינו. הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע לכם ולצייד אתכם בכל הדרוש להצגת הפאות על פי הצרכים האישיים שלכם.
 
 
 לפרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!
 
 
 
ראשי פאות
 
ראשים עם פאות
 
 
 
בחזרה למעלה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רח' רבי עקיבא 80, בני ברק  |  טל': 3258176 - 072 , פקס: 6161378 - 03  |  דוא"ל: royalwigs.info@gmail.com
 
80 Rabi Akiva, Bnei Brak  |  Telephone: 972 - 72 - 3258176, Fax: 972 - 3 - 6161378  |  E-mail: royalwigs.info@gmail.com